Stan budowy na 28.08.2019

Apartamenty Laurowe to trzykondygnacyjny budynek, w którym znajduje się tylko 27 mieszkań o powierzchni od 31 m kw. do 90 m kw. Tak kameralny obiekt gwarantuje mieszkańcom prywatność, poczucie bezpieczeństwa i potrzebną do spokojnego życia przestrzeń. Inwestycja jest wyjątkowa pod wieloma względami, jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż ciągi komunikacyjne są tutaj szersze niż standardowo, dzięki czemu mieszkańcy zachowują pełen komfort mijając się na korytarzu czy chodniku, nawet z wózkiem czy rowerem. Znaczenie ma także obecność łagodnych podjazdów, dzięki którym poruszanie się po obiekcie w jego otoczeniu jest łatwiejsze, szczególnie dla osób z wózkami dziecięcymi, seniorów czy niepełnosprawnych. Dla przyszłych mieszkańców istotne jest także, że każdy taras położony na najniższej kondygnacji, otoczony jest murkiem, który zapewnia większą prywatność i bezpieczeństwo lokatorom.

Do każdego z mieszkań przynależy garaż zlokalizowany na najniższej kondygnacji, w przyziemiu, a także komórka lokatorska. Komunikacja pomiędzy poziomami nie sprawia trudności, również seniorom, ponieważ na każdy z nich dostać się można komfortową, przestronną windą. Przed budynkiem zlokalizowane są miejsca postojowe dla mieszkańców i gości. Do posesji dojeżdża się wygodną, szeroką drogą.

Jakość stosowanych w budowie materiałów decyduje o jakości życia. Renomowana stolarka okienna o wysokim współczynniku akustycznym i cieplnym, standardowo zaopatrzona w rolety z napędem elektrycznym sterowanym pilotem, solidne materiały wykończeniowe i izolacja termiczna, nowoczesne otoczenie i linia architektoniczna, to tylko niektóre z zalet osiedla Apartamenty Laurowe. Do mieszkań doprowadzone są kable światłowodowe i antenowe, by właściciele uniknęli problemów z instalowaniem internetu czy telewizji. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zamontowanie w każdym z apartamentów logotermów umożliwiających regulowanie temperatury zgodnie z potrzebami mieszkańców. Ta nowinka technologiczna gwarantuje lepszą jakość codziennego życia oraz możliwość ponoszenia niższych kosztów na utrzymanie mieszkania. Co więcej, wszystkie media w budynku są miejskie. Obecnie deweloper pracuje nad autorskim systemem optymalizującym koszty zarządzania nieruchomością, by miesięczne koszty eksploatacji apartamentów pozostały na stosunkowo niskim poziomie.

Obiekt ten stanowi dobry wybór na długie lata, w którym cieszyć się można ciszą, ciepłem domowego ogniska i pięknym widokiem za oknem.